czwartek, 08 września 2022 15:10

16-latek zatrzymany z marihuaną

 
16-latek zatrzymany z marihuaną źródło: KPP Gniezno

Podczas policyjnego patrolu w godzinach wieczornych, funkcjonariusze zauważyli młodego chłopaka, który podczas rozmowy zaczął się dziwnie zachowywać.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę 4 września w godzinach wieczornych, na terenie jednego z parkingów w Gnieźnie. Podczas rutynowego patrolu, policjanci zauważyli młodego chłopaka, który na widok mundurowych bardzo się zmieszał. Podczas kontroli okazało się, że ma 16 lat.

- Był sam, nie potrafił wytłumaczyć funkcjonariuszom dlaczego o tej godzinie nie jest w domu. Okazało się, że miał przy sobie zawiniątko, a w nim susz roślinny, który został przez mundurowych zabezpieczony. Wstępne badanie wykonane przez techników kryminalistyki wykazało, że jest to marihuana. I to ponad 60 gramów, z czego mogłyby powstać prawie 250 działek dilerskich - informuje KPP Gniezno.

16-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka w Poznaniu, gdzie spędził noc. Jego sprawa trafiła do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który podejmie decyzję o jego losie.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane