środa, 07 września 2022 10:11

Potrącenie na ul. Budowlanych w środowy ranek

 

W środowy ranek na ulicy przechodzącej przez os. Tysiąclecia w Gnieźnie doszło do potrącenia pieszej.

Do zdarzenia doszło 7 września, po godzinie 9 rano. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w rejonie przejścia dla pieszych (na wysokości Przedszkola nr 8) doszło do potrącenia starszej kobiety przez samochód marki Peugeot, jadący od strony ul. Staszica w kierunku ul. Chudoby.

Strażnicy miejscy, którzy akurat najechali na to zdarzenie, zabezpieczyli miejsce do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego i policji.

Po dotarciu karetki poszkodowana z obrażeniami została przekazana ratownikom. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku ulicy odbywał się wahadłowo.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane