poniedziałek, 05 września 2022 17:45

Zaczęła rodzić na ulicy. Z pomocą przyszły policjantki

 

Wyjątkową interwencję podjęły funkcjonariuszki z patrolu, który kilka dni temu pomógł przewieźć rodzącą do szpitala.

Do sytuacji doszło w czwartek 1 września br. na jednej z ulic Gniezna, gdzie idąca kobieta w ciąży nagle doznała silnych skurczy. Towarzyszący jej mąż, widząc "podbramkową" sytuację, w poszukiwaniu pomocy wypatrzył patrol policyjny

- Gdy jej mąż podszedł do radiowozu i poprosił o pomoc funkcjonariuszki nie wahały się ani sekundy. Częste skurcze to ryzyko szybkiego porodu. Policjantki zawiozły przyszłych rodziców do szpitala - informuje KPP Gniezno. Dzięki temu mieszkanka Pierwszej Stolicy Polski mogła liczyć na jak najszybszą pomoc lekarzy specjalistów, którzy zajęli się nią w placówce przy ul. 3 Maja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane