czwartek, 01 września 2022 11:58

Zaginiona 44-latka odnalazła się poza granicami kraju

 

Gnieźnianka, o której zaginięciu kilka dni temu informowała KPP Gniezno, odnalazła się. Kobieta jest cała i zdrowa.

Kilka dni temu Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zamieściła komunikat, w którym poinformowała o zaginięciu 44-letniej mieszkanki Pierwszej Stolicy Polski. Kobieta 23 sierpnia br. miała być widziana po raz ostatni w okolicy miejsca zamieszkania, a następnego dnia nie przyszła już do pracy.

Po zamieszczeniu informacji o poszukiwaniach gnieźnianki, funkcjonariusze otrzymali sygnały od różnych osób w tej sprawie. Obecnie, jak poinformowała KPP Gniezno, działania te zostały zakończone:Zaginiona 44-letnia mieszkanka Gniezna odnalazła się. Przebywała poza granicami naszego kraju. Kobieta jest cała i zdrowa - przekazali policjanci. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane