wtorek, 30 sierpnia 2022 14:47

Przy SP nr 3 powstała wiata dla rowerów

 
Przy SP nr 3 powstała wiata dla rowerów zdjęcia: UM

Dzięki głosom mieszkańców, którzy przed rokiem wzięli udział w budżecie obywatelskim i wsparli projekt, teraz nastąpiła jego finalizacja.

Już w poniedziałek 5 września ruszy głosowanie w budżecie obywatelskim na 2023 rok, a obecnie sfinalizowano jeden z projektów, który został zrealizowany przy Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Czarnieckiego. Na ten pomysł oddano rok temu 1374 głosów, dzięki czemu obecnie przed budynkiem pojawiło się kilkadziesiąt stanowisk dla jednośladów.

Do Szkoły Podstawowej nr 3 przyjeżdża bardzo wielu uczniów z całego osiedla, a sama wiata pozwoli im na pozostawienie jednośladu pod dachem na czas zajęć z możliwością jego przypięcia do ramy. Oczywiście mogą z niej korzystać także pracownicy placówki oraz rodzice. Udostępnienie jej uczniom ma też służyć promowaniu transportu rowerowego.


źródło: UM

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane