poniedziałek, 29 sierpnia 2022 11:52

Skradzione auto zostało odnalezione

 
Skradzione auto zostało odnalezione źródło: KPP Gniezno

Pojazd, który kilka dni temu we wczesnych godzinach rannych został skradziony na terenie Trzemeszna, odnaleziono kilkadziesiąt kilometrów dalej.

W minioną środę 24 sierpnia Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie zamieściła komunikat, że tego samego dnia około godziny 4 rano sprzed posesji przy ul. Wyszyńskiego w Trzemesznie, skradziono pojazd marki Mazda. Auto miało się kierować w stronę Mogilna.

Po publikacji tej informacji, a także przez samych właścicieli auta, policjanci otrzymali informację telefonicznie od anonimowej osoby o zauważeniu pojazdu jeszcze tego samego dnia w Inowrocławiu. Miał on być pozostawiony na jednym z parkingów osiedlowych na terenie tego miasta. Auto mogło więc powrócić do właścicieli, ale policjanci z Trzemeszna dalej prowadzą dochodzenie w sprawie tej kradzieży. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane