piątek, 19 sierpnia 2022 18:22

Pożar kempingu w piątkowe popołudnie

 
Pożar kempingu w piątkowe popołudnie zdjęcie nadesłane

Kilka zastępów zostało wysłanych do pożaru, do jakiego doszło w Pawłowie na terenie jednej z nieruchomości.

Do zdarzenia doszło 19 sierpnia, kwadrans przed godziną 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w ogniu miała stanąć przyczepa kempingowa lub kamper, znajdujący się na terenie jednej z posesji na obrzeżach Pawłowa w gminie Czerniejewo.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Czerniejewo, OSP Żydowo, OSP Mnichowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano już rozwinięty pożar pojazdu - na skutek działania ognia został on całkowicie zniszczony.

Działania strażaków ograniczyły się do stłumienia ognia i dogaszenia tlących się pozostałości przyczepy. Na miejscu obecna była również policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane