środa, 17 sierpnia 2022 11:05

Czasowe zamknięcie przejazdu na ul. Skrajnej

 

W czwartek 18 sierpnia zaplanowane zostało zamknięcie wyjazdu z ul. Skrajnej w ul. Mnichowską. Zmotoryzowani będą musieli wybrać objazd.

Urząd Miejski poinformował, że w związku z realizowanymi pracami przy przebudowie nawierzchni na ul. Skrajnej (obok budowanego marketu), w czwartek 18 sierpnia nastąpi czasowe zamknięcie wjazdu w ul. Mnichowską.

Planowane zamknięcie trwać ma od godziny 8 do godziny 17, a więc na czas prowadzonych tego dnia prac. Zmotoryzowani mogą korzystać z objazdu przez ul. Gajową i Ludwiczaka.

1 komentarz

  • Link do komentarza Kierowca środa, 17 sierpnia 2022 13:13 napisane przez Kierowca

    Ja się pytam grzecznie kto wcsesni j prowadził na tym odcinku prace drogowe? Nie dość, że wyłożony qsflat jest niedrożny to czuć w nim ewidentnie nie spasowanie pomiędzy łączeniami

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane