niedziela, 07 sierpnia 2022 13:45

Upamiętnili zmarłego w wypadku strażaka

 
Upamiętnili zmarłego w wypadku strażaka źródło: KP PSP Gniezno

7 sierpnia 2022 roku gnieźnieńscy strażacy oddali hołd tragicznie zmarłemu funkcjonariuszowi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Do wypadku doszło podczas służby, kiedy wraz z dwoma innymi strażakami wracał jako członek Grupy Operacyjnej Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z pożaru na terenie zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych w miejscowości Osła w województwie dolnośląskim. Samochodem jechało trzech strażaków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. W wyniku nieszczęśliwego wypadku, jeden z funkcjonariuszy poniósł śmierć, a dwóch zostało rannych.

W ramach ogólnopolskiej inicjatywy strażackiej, w niedzielę o godzinie 8 rano w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie, a także remizach OSP na terenie powiatu zabrzmiały sygnały świetlno-dźwiękowe, by w ten sposób uczcić pamięć strażaka, który zginął w wypadku drogowym.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane