wtorek, 02 sierpnia 2022 13:52

Służby i parawan na ul. Poznańskiej. Nie żyje mężczyzna

 

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorkowe przedpołudnie podczas prac wykonywanych przy jednej z budów na ul. Poznańskiej. 

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia, przed godziną 10. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, operator dźwigu rozstawionego na drodze równoległej do ul. Poznańskiej, nagle zasłabł w kabinie. Na miejsce wezwany został zespół ratownictwa medycznego - wówczas okazało się, że do pomocy przy wyciągnięciu poszkodowanego potrzebne jest wsparcie straży pożarnej.

Po przybyciu zastępu i przeniesieniu nieprzytomnego mężczyzny obok pojazdu, rozpoczęła się resuscytacja krążeniowo-oddechowa, która mimo iż trwała kilkadziesiąt minut, niestety nie przyniosła rezultatu - operator dźwigu zmarł. Jak poinformowała nas KPP Gniezno, był to 60-letni mieszkaniec powiatu wrzesińskiego.

Na czas prowadzonych działań, z uwagi na położenie miejsca zdarzenia, jeden pas na ul. Poznańskiej był wyłączony z ruchu. Ciało zostało zabezpieczone do badań w zakładzie medycyny sądowej. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policja pod nadzorem prokuratora.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane