poniedziałek, 01 sierpnia 2022 15:08

Pożar w magazynie pełnym słomy

 

Kilka zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru na terenie GRH w Żydowie. Dym był widoczny z wielu kilometrów.

Do zdarzenia doszło 1 sierpnia, przed godziną 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie Gospodarstwa Rolno-Hodowlanego w Żydowie doszło do pożaru słomy przechowywanej w jednym z magazynów na tym terenie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, OSP Żydowo i OSP Czerniejewo, które po dotarciu zastały rozwinięty pożar składowanej w hali słomy. Działania ograniczyły się do stłumienia ognia oraz przerzucenia i dogaszenia tlącego się materiału.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Obserwator poniedziałek, 01 sierpnia 2022 16:22 napisane przez Obserwator

    Coś dziwnego się dzieje parę dni temu spalił się magazyn w Czerniejewie teraz w Żydowie co jest grane?coś nie halo...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane