piątek, 29 lipca 2022 07:50

Zamknięcie skrzyżowania ul. Wolności i Grunwaldzkiej

 

3 sierpnia rozpocznie się kolejny etap przebudowy ul. Wolności w Gnieźnie, w związku z tym występować będą kolejne utrudnienia w ruchu.

Od środy 3 sierpnia rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ulic Wolności i Grunwaldzkiej, które do tej pory było jedynie dopuszczone do ruchu na wciąż nieukończonej jeszcze drodze.

W związku z prowadzonymi pracami, skrzyżowanie zostanie zamknięte dla ruchu kołowego. Na tym obszarze będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu według załączonego schematu - z brakiem możliwości przejazdu. - Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość - informuje Urząd Miejski.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane