środa, 27 lipca 2022 12:21

Pożar auta i przyczepy kempingowej na S5

 

W środowe przedpołudnie doszło do pożaru pojazdu i przyczepy na drodze ekspresowej S5. Droga została zablokowana.

Do zdarzenia doszło 27 lipca, około godziny 11.30 na odcinku S5 między węzłem Łubowo a Gniezno Południe, tuż przed zjazdem do MOP Pierzyska. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w ogniu stanęła przyczepa kempingowa oraz ciągnący ją samochód osobowy, jadący w kierunku Bydgoszczy.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo, OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno. Dym z miejsca zdarzenia był widoczny z kilku kilometrów. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów zastano rozległy pożar pojazdów. Niebezpieczeństwo w tym zdarzeniu zwiększała butla gazowa, która miała znajdować się w przyczepie. 

W wyniku zdarzenia poszkodowany został mężczyzna - wezwano do niego zespół ratownictwa medycznego. Działania strażaków polegały na dogaszeniu miejsca zdarzenia wodą, a następnie pianą. Okoliczności zdarzenia ustala policja. Na czas prowadzonych działań ruch w kierunku Bydgoszczy został zablokowany.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane