wtorek, 12 lipca 2022 09:53

Wynieśli kolegę z libacji i zostawili na korytarzu. Tam zmarł

 

Żaden z trzech mężczyzn, którzy zostali zatrzymani po ujawnieniu zwłok mężczyzny w jednej z kamienic przy ul. Żuławy, nie usłyszał jeszcze zarzutów.

O zdarzeniu informowaliśmy cztery dni temu. W nocy z czwartku na piątek służby zostały wezwane do kamienicy przy ul. Żuławy, gdzie na klatce schodowej znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Po dotarciu ratowników okazało się, że już nie żyje. 

W sprawie początkowo zatrzymano trzech mężczyzn celem przesłuchania i ustalenia okoliczności zdarzenia. Jak informuje Radio Poznań, żadnemu z nich nie przestawiono zarzutów i zostali zwolnieni do domu.

Według ustaleń rozgłośni, sekcja zwłok mężczyzny wykazała, że zgon miał nastąpić z przyczyn chorobowych. Mężczyźni, którzy zostali zatrzymani, mieli wynieść swojego nieprzytomnego kolegę z zakrapianego spotkania i pozostawić na klatce schodowej w pobliżu jego mieszkania. Tam też znaleziono jego ciało.

Teraz ustalenia śledczych oraz biegłych będą zmierzać do tego, by ustalić, czy mężczyźnie można było pomóc, czy w momencie jego pozostawienia na korytarzu mógł już nie żyć.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane