piątek, 08 lipca 2022 11:52

Mężczyzna zmarł na klatce schodowej. Zatrzymano trzy osoby

 

W nocy z czwartku na piątek służby zostały wezwane do jednej z kamienic w centrum Gniezna, gdzie ujawniono leżącego mężczyznę.

Sytuacja miała miejsce w nocy z 7 na 8 lipca w jednej z kamienic przy ul. Żuławy. Służby zostały powiadomione o mężczyźnie leżącym na klatce schodowej - po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego stwierdzono, że mężczyzna już nie żyje, a przybyły lekarz stwierdził zgon.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, wezwani na miejsce policjanci ustalili iż mężczyzna wcześniej miał spożywać alkohol z innymi osobami w jednym z mieszkań w tym budynku. Do wyjaśnienia wszystkich okoliczności trzy osoby zostały zatrzymane. 

Ciało zmarłego zostało zabezpieczone do badań w zakładzie medycyny sądowej. Policja nie udziela dodatkowych informacji z uwagi na dobro śledztwa, które jest prowadzone pod nadzorem prokuratora.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane