poniedziałek, 20 czerwca 2022 08:16

Potrącenie na przejściu dla pieszych na DK15

 

W niedzielne popołudnie na drodze krajowej nr 15 doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło 19 czerwca, po godzinie 14 w Trzemesznie na odcinku ul. Gnieźnieńskiej, w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych, znajdującego się koło fotoradaru.

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem mieszkaniec Torunia, 23-letni mężczyzna, jadąc Audi w kierunku Gniezna, potrącił przechodzącą przez pasy starszą kobietę. Pokrzywdzona piesza, po opatrzeniu na miejscu, z obrażeniami ciała została przewieziona karetką do szpitala w Gnieźnie.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi komisariat w Trzemesznie. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się z utrudnieniami.

1 komentarz

  • Link do komentarza antyfotoradar poniedziałek, 20 czerwca 2022 18:42 napisane przez antyfotoradar

    Jak znam życie, to pewnie patrzył się na fotoradar po lewej stronie czy jest włożony i nie zauważył kobiety wchodzącej na pasy z prawej strony. A podobno te maszyny miały poprawić bezpieczeństwo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane