środa, 15 czerwca 2022 13:43

Zderzenie ciężarówki z osobówką. Jedna osoba poszkodowana

 

W środowe wczesne popołudnie na ul. Wrzesińskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło 15 czerwca, około godziny 13. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi, pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Cisową i Jesionową, doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Opel jadącego w stronę centrum z ciężarówką zmierzającą w kierunku Wrześni.

Na miejsce przybyły zadysponowane zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Kierujący ciężarówką wyszedł z niej o własnych siłach, podczas gdy mężczyzna z mniejszego pojazdy musiał zostać z niego wyciągnięty na deskę ratowniczą i następnie przeniesiono go do karetki. Po tym poszkodowany trafił do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze został zablokowany. Okoliczności wypadku ustali policja. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane