wtorek, 14 czerwca 2022 07:49

5 lat Wielkopolskiej Izby Gospodarczej

  mnopr
5 lat Wielkopolskiej Izby Gospodarczej zdjęcie nadesłane

Wielkopolska Izba Gospodarcza z siedzibą w Gnieźnie świętowała 5-lecie istnienia. Spotkanie z tej okazji odbyło się w "Chacie Oleńka i Agata" w Przyborowie w gminie Czerniejewo.

Spotkanie odbywające się 11 czerwca miało charakter plenerowo-piknikowy. Wśród zaproszonych gości nie brakowało przedstawicieli lokalnego samorządu oraz instytucji współpracujących z WIG - między innymi Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii czy powstającej Stolicy eXperymentu.

Spotkanie to było okazją do podsumowań, wspomnień i rozmów o przyszłości Wielkopolskiej Izby Gospodarczej. Oprócz doskonałej kuchni, koncertu czy tortu który przygotował członek WIG "Manufaktura tortów i ciast Katarzyna Bruch" znalazły się także zajęcia z animatorem dla dzieci i ognisko.

Wielkopolska Izba Gospodarcza powołana została do życia 22 czerwca 2017 r., jest organizacją samorządu gospodarczego, reprezentującą interesy gospodarcze zrzeszonych w niej przedsiębiorców, obecnie skupia ponad 100 podmiotów, czynnie współpracuje z samorządem lokalnym.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane