poniedziałek, 23 maja 2022 17:25

Zderzenie dwóch aut w poniedziałkowe popołudnie

 
W poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu dwóch ulic w Niechanowie doszło do zderzenia samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 23 maja przed godziną 17. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu ul. Brzozowej i Parkowej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki BMW i Mercedes, w wyniku czego oba przemieściły się na jezdni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Niechanowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano rozbite pojazdy oraz podróżujących, którym udzielono pomocy do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Na czas prowadzonych działań ruch na skrzyżowaniu odbywał się wahadłowo. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

2 komentarzy

  • Link do komentarza micio wtorek, 24 maja 2022 12:19 napisane przez micio

    @Gniewko07- tak, oraz liczbę ludzi na chrobrego, liczbę dzieci w piaskownicy itp ... tak państwo powinno wszystko ograniczać. Przejdz się może do lekarza.

  • Link do komentarza Gniewko07 poniedziałek, 23 maja 2022 21:02 napisane przez Gniewko07

    Państwo powinno ograniczyć ruch samochodowy, za dużo tego jeździ, połowa niepotrzebnie się porusza po drogach. Kierowcy sami jeżdżą bez pasażerów tylko poto by się przejechać 200 metrów do sklepu, a jak znam życie to mają nadwagę. A po drugie ponoć takie drogie jest paliwo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane