sobota, 21 maja 2022 11:41

Zderzenie na szosie pod Niechanowem

 
Zderzenie na szosie pod Niechanowem zdjęcie nadesłane

W sobotnie przedpołudnie na drodze wojewódzkiej nr 260 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 21 maja, po godzinie 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie w kierunku Witkowa, tuż za Niechanowem, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego jedno z aut wypadło z drogi i wpadło do rowu.

Na miejsce przybyły zastępy OSP, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Poszkodowane osoby zostały przekazane do zespołu ratownictwa medycznego celem przebadania. Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane