środa, 18 maja 2022 10:06

Ktoś rozrzucił kiełbasę ze szkłem. Pies trafił do weterynarza

 
Ktoś rozrzucił kiełbasę ze szkłem. Pies trafił do weterynarza źródło: Stowarzyszenie Gnieźnianie Razem Dla Zwierząt

Nieznany sprawca na os. Tysiąclecia rozrzucił kawałki kiełbasy, w którą wciśnięte zostały odłamki szkła. Podobne zjawisko miało miejsce w tym samym miejscu w zeszłym roku.

O zdarzeniu informuje Stowarzyszenie Gnieźnianianie Razem dla Zwierząt, a całe zdarzenie miało miejsce w rejonie ul. Paczkowskiego.

- Kilka dni temu pies na tej samej ulicy zjadł kawałek kiełbasy z szkłem, właściciel nie zdążył zareagować. Pies trafił pod opiekę weterynaryjną, na szczęście udało się go uratować - poinformowała organizacja. Jak dodają, do podobnej sytuacji w tym miejscu doszło też rok temu - w tym przypadku rozrzucono kiełbasy z gwoździami. Wtedy jednak żaden czworonóg nie ucierpiał.

Stowarzyszenie apeluje do mieszkańców, nie tylko tych, którzy posiadają czworonogi: - Prosimy o informację czy w innych rejonach Gniezna były podobne przypadki. Jeśli zauważyliście, że ktoś rozrzuca na trawniki pokarm, resztki jedzenia (Kości!!!) prosimy o zachowanie spokoju. Każdy z nas posiada w tych czasach telefon, zanim zareagujecie słownie, czy wykonacie zgłoszenie alarmowe do Stowarzyszenia czy służby - utrwalcie wizerunek sprawcy co pozwoli na skuteczne kroki prawne w tym kierunku.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza mieszkaniec sobota, 21 maja 2022 12:54 napisane przez mieszkaniec

    Psy, gołębie, koty i ostatnio szczury są zmorą naszego Gniezna. Brud, smród, nie sprzątane kupy, zasrane od gołębi chodniki, czasem strach chodzić, by nie dostać odchodami z góry na twarz i te rozmnażające się szczury, które są niezwykle niebezpieczne. Na Winiarach w bloku kanałami wchodzą do..... mieszkań. Służę zdjęciami! Jaka reakcja gospodarzy?

  • Link do komentarza I. sobota, 21 maja 2022 11:31 napisane przez I.

    Inaczej niż bestialatwem nazwać tego nie można!!!!!!!!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane