piątek, 29 kwietnia 2022 18:10

Zderzenie ciężarówki z osobówką

 

W piątkowe, późne popołudnie na ul. Wrzesińskiej doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 29 kwietnia, przed godziną 17 na skrzyżowaniu ul. Wrzesińskiej z ul. Pustachowską. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód ciężarowy, jadący w kierunku Wrześni, uderzył w bok samochód osobowy, w wyniku czego ten drugi wypadł z jezdni i zatrzymał się w krzakach.

Na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego, który udzielił pomocy poszkodowanej osobie z mniejszego pojazdu, a następnie przetransportował ją do szpitala.

Wezwani strażacy zabezpieczyli rejon zdarzenia i kierowali ruchem wahadłowo. Okoliczności zdarzenia ustali policja. 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Adam piątek, 29 kwietnia 2022 22:15 napisane przez Adam

    To jest jedno z tych ukochanych skrzyżowań w naszym mieście, gdzie drogi krzyżują się skośnie a nie prostopadle, którymi porusza się mnóstwo samochodów z prędkością sporo powyżej dozwolonej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane