poniedziałek, 25 kwietnia 2022 10:06

30-letni diler zatrzymany z narkotykami

 
30-letni diler zatrzymany z narkotykami źródło: KPP Gniezno

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, przy których znaleziono narkotyki. W domu jednego z nich ujawniono ich ponad 2,5 kilograma różnych substancji.

We wtorek 19 kwietnia w godzinach wieczornych, funkcjonariusze kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie zatrzymali na ul. Jeziornej samochód osobowy. W trakcie kontroli w środku pojazdu znajdowało się dwóch gnieźnian w wieku 24 i 30 lat.

- Podczas kontroli, przy mężczyznach policjanci znaleźli po kilka zwitków suszu roślinnego, który po wstępnym badaniu zakwalifikowano jako marihuanę - informuje KPP Gniezno. W wyniku przeszukania miejsc zamieszkania, u 30-letniego narkotykowego dilera funkcjonariusze znaleźli marihuanę, amfetaminę, ecstasy i inne narkotyki. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 2,5 kilograma zabronionych substancji.

- Zatrzymani przez mundurowych mężczyźni zostali doprowadzeni do komendy, a następnie trafili do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Zabezpieczony przez miejscowych śledczych materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie przez prokuratora 30-letniemu gnieźnianinowi zarzutu udzielania oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających, 24-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków - informuje KPP Gniezno.

Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności. W przypadku posiadania ich w znacznej ilości, a także handel nimi kara może wynieść do 10 lat więzienia.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane