środa, 20 kwietnia 2022 08:03

Pożar garażu i budynku mieszkalnego

 
Pożar garażu i budynku mieszkalnego źródło: OSP Witkowo

We wtorkowe popołudnie służby z dwóch powiatów zostały zadysponowane do pożaru, jaki wystąpił przy ul. Witkowskiej w Powidzu.

Do zdarzenia doszło 19 kwietnia, około godziny 15. Wówczas to został zauważony pożar pojazdu stojącego w garażu na terenie jednej z posesji przy ul. Witkowskiej w Powidzu. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzeniał po budynku.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano strażaków z Powidza, pobliskiej bazy wojskowej, a także OSP Witkowo i JRG Słupca. Po dotarciu pierwszych z nich zastano rozległy pożar budynku, obejmujący także górną kondygnację. Działania polegały na stłumieniu płomieni w pomieszczeniu, gdzie wystąpił pożar, a następnie dogaszeniu tlących się elementów. 

Działania gaśnicze trwały ponad godzinę. Na miejscu zdarzenia była także policja. Okoliczności pożaru są ustalane.

źródło: OSP Witkowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane