poniedziałek, 18 kwietnia 2022 12:34

Śmigus-dyngus gnieźnieńskich morsów

 

W wyjątkowo "mokry" sposób miłośnicy kąpieli w zimnej wodzie zakończyły sezon morsowania na gnieźnieńskich Łazienkach.

Dla wielu obserwatorów już sama kąpiel w jeziorze chłodną porą przyprawia o dreszcze, a co dopiero polewanie się takową z wiadra! W taki właśnie sposób Królewskie Morsy Gniezno postanowiły obchodzić Lany Poniedziałek, a jednocześnie symbolicznie zakończyć sezon kąpielowy.

Tradycyjnie o godzinie 12 na plaży Jeziora Winiary pojawiła się grupa śmiałków, korzystających z zimnych kąpieli. Oderwani od świątecznych stołów, zjechali się na Łazienki, by wspólnie po raz ostatni spotkać się w tym sezonie. Po krótkiej rozgrzewce i kilku chwilach spędzonych w chłodzie, brzeg jeziora stał się areną bitwy z udziałem wiader, w której przeważnie brali udział panowie, ale i nieliczne panie nie pozostawały dłużne otrzymywanym strumieniom wody.

1 komentarz

  • Link do komentarza tik wtorek, 19 kwietnia 2022 07:19 napisane przez tik

    Sami panowie się polewali praktycznie. A panie to gdzie uciekły?:)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane