wtorek, 12 kwietnia 2022 12:51

Wpadł z narkotykami - zgubiły go nerwy

 
Wpadł z narkotykami - zgubiły go nerwy źródło: KPP Gniezno

Kilka dni temu policjanci zostali wezwani do interwencji w jednym z bloków na Winiarach. Na miejscu zastali mężczyznę, którego zachowanie było bardzo nerwowe.

W miniony piątek 8 kwietnia 2022 roku funkcjonariusze referatu patrolowo - interwencyjnego gnieźnieńskiej policji zostali wezwani na interwencję do jednego z bloków mieszkalnych na Winiarach w Gnieźnie. Na klatce schodowej miał się znajdować mężczyzna, którego obecność zaniepokoiła lokatorów.

Po dotarciu patrolu, potwierdzono iż jest to mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. - Podczas legitymowania 37-latek zachowywał się nerwowo. Powód okazał się poważny w konsekwencjach. Mężczyzna posiadał przy sobie substancje zabronione. Jak wykazało wstępne badanie narkotesterem było to ponad 40 gramów amfetaminy - informuje KPP Gniezno.

Mężczyzna został zatrzymany. Zgromadzone dowody dały podstawy do przedstawienia 37-latkowi zarzutu posiadania narkotyków. Teraz grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane