czwartek, 07 kwietnia 2022 11:02

Koźlę utknęło w barierce przed szkołą

 

W czwartkowy ranek strażnicy miejscy i strażacy interweniowali w związku z dzikim zwierzęciem na os. Orła Białego w Gnieźnie.

Sytuacja miała miejsce 7 kwietnia, około godziny 9. Służby zostały powiadomione o zwierzęciu, prawdopodobnie koźlęciu sarny, które zagubiło się na Winiarach i utknęło w barierce przed Szkołą Podstawową nr 10 na os. Orła Białego.

Na miejsce przybyli strażnicy miejscy i strażacy, którzy zabezpieczyli miejsce do czasu przybycia weterynarza. Po jego dotarciu, zaopiekował się on wystraszonym osobnikiem, który został następnie wywieziony do lasu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane