sobota, 02 kwietnia 2022 14:21

Dziesiątki strażackich samochodów na pikniku

 

Prawdziwa gratka dla dzieci, ale i wyjątkowy widok nawet dla dorosłych. Liczne wozy strażackie zjechały się do Trzemeszna na imprezę charytatywną, z której dochód pomoże w leczeniu jednego z druhów.

Na apel organizatorów Charytatywnego Pikniku Strażackiego „Dobro wraca!” odpowiedziało wiele jednostek ochotniczych z powiatu gnieźnieńskiego i nie tylko. Wszyscy przyjechali w sobotnie południe do Trzemeszna, by tutaj wspólnie wesprzeć akcje zbiórki pieniędzy dla druha Tomasza Schillaka - naczelnika OSP Trzemeszno. 

Druh, który przez lata niósł pomoc wielu osobom wyjeżdżając do akcji ratunkowych, potrzebuje pomocy przy zakupie nierefundowanych drogich leków. Na chwilę obecna koszt jednego cyklu leczenia to około 165.000 zł

Z tej okazji strażacy z OSP Trzemeszno zorganizowali piknik, który przyciągnął wielu mieszkańców tego miasta, ale i spoza. Wszystko za sprawą nie tylko całej "kolekcji" najróżniejszych modeli wozów ratownczo-gaśniczych, ale i innych atrakcji przygotowanych na te okazję. Nie zabrakło też ciepłej strawy, pokazów, dmuchanych zamków, lania wody oraz piany i wielu innych.

Druhowi pomóc można za pośrednictwem serwisu Skarbonka Aviva:

https://skarbonka.alivia.org.pl/tomasz-schillak

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane