poniedziałek, 28 marca 2022 14:06

Zderzenie ciężarówki z pociągiem

 

W poniedziałkowe południe na szosie prowadzącej przez Rybno Wielkie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki i pociągu towarowego.

Do zdarzenia doszło 28 marca, około godziny 12. Wówczas służby otrzymały informację o zdarzeniu drogowym na przejeździe kolejowym w Rybnie Wielkim (gmina Kiszkowo). W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało, ale ruch na drodze został zablokowany przez zatrzymany skład.

- Gnieźnieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zderzenia pociągu towarowego z samochodem ciężarowym. Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj kilka minut po godzinie 12:00 w Rybnie Wielkim w gminie Kiszkowo. Nikt nie odniósł obrażeń, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi - informuje KPP Gniezno.


źródło: KPP Gniezno

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Gniewko07 sobota, 02 kwietnia 2022 18:48 napisane przez Gniewko07

    Pewnie zajęty był gadaniem z kobietą.

  • Link do komentarza kierowca bombowca poniedziałek, 28 marca 2022 20:35 napisane przez kierowca bombowca

    Jakim cudem na tym przejeździe? Chłop się chyba bardzo postarał

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane