piątek, 25 marca 2022 09:25

Zaginiony gnieźnianin został odnaleziony

 

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poinformowała o odnalezieniu 67-letniego mieszkańca, o którego zaginięciu informowaliśmy kilka dni temu.

Przed tygodniem KPP Gniezno zamieściła komunikat o zaginięciu 67-letniego Piotra Z., zamieszkałego na terenie miasta, o którym nie było wieści o miejscu przebywania. Mężczyzna po raz ostatni miał być widziany w rejonie ul. Sobieralskiego.

Dziś, jak informują policjanci, udało się ustalić miejsce pobytu mężczyzny: Zaginiony 67-latek odnalazł się. Mężczyzna przebywał w jednym z hoteli. Rozpoznała go pracownica i powiadomiła o tym fakcie Policję. Dziękujemy mediom i innym osobom za udostępnienie informacji - czytamy w aktualizacji komunikatu KPP Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane