piątek, 18 marca 2022 15:22

Zaginął

 

Gnieźnieńscy policjanci poszukują zaginionego 67-letniego mieszkańca Gniezna, który po raz ostatni był widziany kilka dni temu.

Aktualizacja z 25 marca br.: Zaginiony został odnaleziony.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego Piotra Z. zamieszkałego na osiedlu Kazimierza Wielkiego w Gnieźnie. 

Zaginiony ma 67 lat, jest krępej budowy ciała, ma 185 cm wzrostu, włosy siwe. Piotr Z. ostatni raz widziany był 13 marca 2022r. około godziny 13:00 na ulicy Sobieralskiego w Gnieźnie.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym KPP pod numerem 47 77 21 211 lub telefon alarmowy 112.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane