poniedziałek, 07 marca 2022 12:50

Mężczyzna spadł z wysokości. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR

 
Mężczyzna spadł z wysokości. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR zdjęcie nadesłane

W poniedziałkowe przedpołudnie służby zostały powiadomione o wypadku, do jakiego miało dojść na jednej z miejscowości w gminie Gniezno.

Do zdarzenia doszło 7 marca, około godziny 11 w rejonie Kaliny w gminie Gniezno. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, 68-letni mężczyzna miał spaść z wysokości kilku metrów na ziemię, na skutek czego odniósł obrażenia ciała. 

Do zadysponowano JRG Gniezno oraz OSP Strzyżewo Smykowe, które po odnalezieniu miejsca zdarzenia udzieliły pomocy zespołowi ratownictwa medycznego.

Z uwagi na charakter zdarzenia oraz ryzyko uszkodzenia kręgosłupa, do poszkodowanego zostało zadysponowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 

Śmigłowiec LPR wylądował kilkaset metrów dalej, poza lasem, gdzie dowieziono poszkodowanego 68-latka. Po przekazaniu go do maszyny, mężczyzna został przetransportowany do szpitala. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane