sobota, 05 marca 2022 17:00

Auto wypadło z drogi

 
Auto wypadło z drogi źródło: OSP Trzemeszno

W sobotnie popołudnie służby zostały zadysponowane do zdarzenia, do którego doszło przy drodze prowadzącej do Trzemeszna.

Do zdarzenia doszło 5 marca, około godziny 14. Wówczas to służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym w rejonie Brzozówca, na szosie prowadzącej z DK15 w stronę Trzemeszna. 

Na miejsce zadysponowano OSP Trzemeszno i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano samochód osobowy, który wypadł z drogi na pobocze, a następnie na posesję, gdzie ściął skrzynkę elektryczną a następnie zatrzymał się na boku. 

Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Wezwano również pogotowie energetyczne, które zajęło się uszkodzoną instalacją. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane