środa, 23 lutego 2022 07:51

Zamknięcie przejazdu w Fałkowie

 
Zamknięcie przejazdu w Fałkowie źródło: Google Street View

W związku z remontem przejazdu kolejowego w miejscowości Fałkowo, zmotoryzowani muszą być przygotowani na objazdy trwające przez dwie noce.

Jak poinformował wykonawca prac remontowych, które będą realizowane na przejeździe kolejowym przy przystanku Fałkowo, planowane są kilkugodzinne zamknięcia dla ruchu samochodowego.

Przejazd kolejowy będzie zamknięty w nocy z 1 na 2 marca br. (wtorek/środa), oraz w nocy z 7 na 8 marca br. (poniedziałek/wtorek) w godzinach od 22 do 5 rano. Ze względu na lokalny charakter drogi nie został wytyczony objazd objazdu - korzystać można z drogi prowadzącej z Fałkowa do Łubowa. Wykonawca prac przeprasza za zaistniałe utrudnienia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane