wtorek, 22 lutego 2022 09:47

Zaginął

 

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie poszukuje 42-letniego mieszkańca powiatu, który zaginął 9 lutego.

KPP Gniezno poszukuje 42-letniego Marcina Ł., mieszkańca Czerniejewa. Zaginiony ostatni raz widziany był w środę 9 lutego 2022 roku na stacji paliw przy ul. Poznańskiej w Gnieźnie.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego Marcina Ł. proszone są o pilny kontakt z funkcjonariuszami gnieźnieńskiej Policji pod numerem telefonu 47 77 22 211 lub najbliższą jednostką policji lub telefonem alarmowym 112.

Aktualizacja 26 kwietnia 2022 r. komunikat Policji: 
Informujemy, że policjanci ustalili miejsce zaginionego 42-letniego mieszkańca Czerniejewa. Marcin Ł. poszukiwany był od lutego 2022 roku. Dziękujemy wszystkim internautom i mediom za pomoc.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane