niedziela, 06 lutego 2022 09:08

Nocna interwencja straży przy ul. Kłeckoskiej

 

W nocy z soboty na niedzielę strażacy zostali zadysponowani do pożaru na terenie jednej z nieruchomości przy ul. Kłeckoskiej.

Do zdarzenia doszło 6 lutego, po godzinie 2 w nocy. Wówczas to służby otrzymały zawiadomienie o pożarze na terenie posesji u zbiegu ul. Kłeckoskiej i Młodzieży Polskiej.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy JRG Gniezno, które przystąpiły do działań gaśniczych - pożarem objęta była sterta drewna znajdująca się przy jednym z budynków gospodarczych na terenie nieruchomości, która została szybko ugaszona.

Działania, trwające w sumie ponad pół godziny, wsparła także OSP Zdziechowa. Na miejscu obecna była również policja. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane