czwartek, 03 lutego 2022 15:32

Pijany rozbił auto na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 
Pijany rozbił auto na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego źródło: KPP Gniezno

Kompletnie pijanym okazał się być kierowca samochodu, który w minioną sobotę rozbił swoje auto na obwodnicy śródmieścia.

Sytuacja miała miejsce 29 stycznia, przed godziną 4 rano na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego. Wówczas to policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na wysokości ronda PCK. 

- 42-letni gnieźnianin mając w organizmie prawie 3 promile postanowił usiąść za kierownicą swojego forda - poinformowała KPP Gniezno. Kierujący, jadąc w stronę Poznania, stracił panowanie nad autem, wypadając na pas oddzielający jezdnie, rozbił barierki, a następnie zatrzymał się na przeciwległym odcinku Trasy. -  Na szczęście, na miejscu znalazł się świadek, który poinformował o zdarzeniu policję i uniemożliwił kontynuowanie jazdy pijanemu kierowcy, który nie odniósł obrażeń - informuje KPP Gniezno. 

42-latek stracił prawo jazdy i teraz odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu do 2 lat więzienia.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza Batman czwartek, 03 lutego 2022 16:56 napisane przez Batman

    Tylko 2 lata?a za przekroczenie o 50km 5 lat więzienia...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane