czwartek, 12 stycznia 2012 16:09

Niedziele handlowe w CH „Jagoda” przy ul. Gdańskiej

  Artykuł sponsorowany

W kalendarzu na 2022 rok przewidzianych zostało w sumie siedem niedziel handlowych, kiedy to sklepy mogą pozostawać otwarte.

Zgodnie z zapowiedziami, od 1 lutego 2022 roku sklepy ma czekać zaostrzenie zakazu niedzielnego handlu. Polega ono na tym, że sklepy mają wykazać iż minimum 40% przychodów czerpanych będzie z działalności pocztowej, na którą powołują się otwierając w dni objęte zakazem. 

Niezależnie od tego, w kalendarzu na 2022 rok wskazane zostało siedem niedziel, kiedy to sklepy mogą pozostawać otwarte. W te dni zaprasza wszystkich do siebie także Centrum Handlowe "Jagoda" przy ul. Gdańskiej w Gnieźnie. Niezależnie od tego, czy to jest jedna z tych niedziel czy środek tygodnia, na wszystkich czekają sklepy: Decathlon (sport i rekreacja), Media Expert (sprzęt RTV i AGD), Jagoda Sam (spożywczy z bogatym asortymentem domowym), Jupi Land (miejsce rekreacji dla dzieci), Poczta Polska oraz Słoń - sklep zoologiczny. 

W 2022 roku czekają nas następujące niedziele handlowe:

  • 30 stycznia 2022 r.
  • 10 kwietnia 2022 r.
  • 24 kwietnia 2022 r.
  • 26 czerwca 2022 r.
  • 28 sierpnia 2022 r.
  • 11 grudnia 2022 r.
  • 18 grudnia 2022 r.

Centrum Handlowe "Jagoda" zaprasza!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane