środa, 05 stycznia 2022 15:00

Ciężarówka w rowie. Utrudnienia na DK15

 
Ciężarówka w rowie. Utrudnienia na DK15 zdjęcie nadesłane

W środowe popołudnie na odcinku drogi krajowej nr 15 na wysokości Trzemeszna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki. 

Do zdarzenia doszło 5 stycznia, około godziny 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący ciągnikiem siodłowym marki MAN z naczepą, jadąc w stronę Gniezna, najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą i zjechał pojazdem do rowu na wysokości zakładu Paroc.

Na miejsce zdarzenia przybyła policja oraz zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowanym kierowcą pojazdu.

Z uwagi na położenie ciężarówki pojawiły się utrudnienia w ruchu. Na miejsce zadysponowano OSP Trzemeszno, które zabezpieczy miejsce do czasu wyciągnięcia pojazdu z rowu. Przez najbliższy czas ruch na DK15 odbywać się będzie z utrudnieniami.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane