wtorek, 04 stycznia 2022 09:52

Kolejny etap prac na ul. Wolności

 
Kolejny etap prac na ul. Wolności zdjęcie nadesłane

Zamknięty został kolejny odcinek ul. Wolności, który obejmuje fragment od ul. Grunwaldzkiej do ul. Pułkowej. 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami oraz informacją przekazaną wczoraj mieszkańcom ww. odcinka ulicy, od 4 stycznia zamknięty został kolejny fragment ul. Wolności. Tym samym rozpoczynają się prace przy kolejnym fragmencie tej drogi, który podlegać będzie przebudowie - tym razem na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Pułkowej.

Na tym etapie planowane jest rozpoczęcie prac rozbiórkowych, które w pierwszej kolejności mają obejmować przebudowę chodników. Jednocześnie ma pozostać otwarte skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z ul. Wolności.

Na tę chwilę jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie planowane jest zakończenie prac na tym odcinku - początkowo przewidywano, że jego realizacja nastąpi pomiędzy wrześniem a listopadem ub. roku. Z uwagi na przesunięcie terminu, sądzić należy iż obecnie rozpoczynający się remont potrwa do wiosny br. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Zawiedziona środa, 05 stycznia 2022 21:39 napisane przez Zawiedziona

    Dramat. Jeszcze nie został ukończony odcinek do ul Witkowskiej. Gruzowisko ma się dobrze, samochody jadą mimo zakazu. Jak we wszystkim -ogromny chaos. Pytanie, nowy początek świata, czy raczej koniec? Mimo wszystko chyba bliżej końca. Smutny czas.

  • Link do komentarza mieszkaniec wtorek, 04 stycznia 2022 19:30 napisane przez mieszkaniec

    A kiedy asfalt na początku ulicy Wolności ? Ktoś panuje nad tym remontem? Położony asfalt na Wolności od stacji paliw do Grunwaldzkiej "faluje" pod kołami samochodu - jakość prac mizerna, tempo ślimacze... żenada...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane