poniedziałek, 27 grudnia 2021 11:06

Zdarzenie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego. 

Do zdarzenia doszło 27 grudnia, około godziny 10:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki BMW, jadąc nitką w kierunku Bydgoszczy, na wysokości cmentarza stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i przejechawszy pas zieleni uderzył w bariery na odcinku w stronę Poznania. 

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno. Pojazdem podróżowały dwie osoby, przy czym jedna wymagała pomocy zespołu ratownictwa medycznego.

Przez kilkanaście minut nitka Trasy w kierunku Poznania była zablokowana, a potem udostępniono jeden pas dla udrożnienia ruchu. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza tofik wtorek, 28 grudnia 2021 16:41 napisane przez tofik

    ładnie poleciał. Gdyby miał tak ze 20 km więcej to miałby szansę pofrunąć jeszcze dalej - wiadomo dokąd;))

  • Link do komentarza szofer poniedziałek, 27 grudnia 2021 11:14 napisane przez szofer

    Ciekawe, kiedy ten odcinek trasy przestanie być torem wyścigowym dla wielu kierowców? Ciekawe też, kiedy policja zrobi porządek z nocnymi wyścigami kilku idiotów na tej części obwodnicy? Przyłożyć jednemu i drugiemu najwyższą karę, to może się wreszcie ustatkują.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane