wtorek, 02 listopada 2021 13:35

Żona zabiła męża nożem

 
Żona zabiła męża nożem źródło: KPP Gniezno

Zarzut zabójstwa dla żony oraz nieudzielenia pomocy dla drugiej osoby skierował prokurator wobec uczestników zajścia, jakie miało miejsce 30 października.

O sprawie informowaliśmy w sobotni wieczór, kiedy to na terenie wsi Ostrowite w gminie Trzemeszno ujawniono mężczyznę noszącego rany kłute. Poszkodowany trafił wówczas do szpitala gdzie zmarł, pomimo prób uratowania jego życia. Wówczas Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie potwierdziła jedynie fakt zaistnienia takiego zdarzenia, oraz to iż w sprawie zatrzymano dwie osoby. W sprawie wdrożono śledztwo oraz zlecono sekcję zwłok ofiary. 

Więcej informacji o zajściu udzieliła dzisiaj Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie. Jak udało się nam dowiedzieć, w sprawie zatrzymano 39-letnią żonę zmarłego oraz 40-letniego mężczyznę. - W dniu wczorajszym prokurator przedstawił obu osobom zarzuty przestępstwa - kobiecie zbrodni zabójstwa a mężczyźnie przestępstwa nieudzielenia pomocy -przekazała prok. Małgorzata Rezulak-Kustosz. Jak dodała, zabity 46-latek otrzymał cios nożem w brzuch.

Wobec obojga podejrzanych skierowano wniosek o tymczasowy areszt. Sąd zdecydował o jego zastosowaniu w wymiarze trzymiesięcznym wobec 39-latki oraz 40-latka. Prokuratura Rejonowa nie udziela informacji o tym, jakie było tło całego zajścia z uwagi na dobro śledztwa. Kobiecie grozi dożywocie, a drugiemu aresztowanemu do 3 lat więzienia.

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Dorota wtorek, 16 listopada 2021 05:33 napisane przez Dorota

  Miała wspaniałego męża nie potrafiła docenić żal mi tylko pięcioletniego syna

 • Link do komentarza X wtorek, 09 listopada 2021 22:52 napisane przez X

  @Slawek - nie uważasz, że twój głupkowaty sarkazm jest w obliczu tej tragedii nie na miejscu?

 • Link do komentarza Slawek wtorek, 09 listopada 2021 08:44 napisane przez Slawek

  Chciałbym się rozpisać, ale muszę zrobić pranie żeby też tak nie skończyć

 • Link do komentarza Qqq czwartek, 04 listopada 2021 00:13 napisane przez Qqq

  @czytelnik
  Zdesperowana chyba na zamianę modelu na młodszy.

 • Link do komentarza czytelnik wtorek, 02 listopada 2021 22:27 napisane przez czytelnik

  Musiała być chyba zdesperowana!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane