czwartek, 16 września 2021 11:09

Zderzenie dwóch aut na ul. Łaskiego

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowe przedpołudnie na ul. Łaskiego. Droga na pewien czas została zablokowana.

Do zdarzenia doszło 16 września, około godziny 10:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w rejonie zjazdu z ul. Łaskiego na parking dla autobusów i ciężarówek, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu zabezpieczyły rejon zdarzenia i udzieliły pomocy podróżującym. Jedna z nich odniosła poważniejsze obrażenia i została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na ul. Łaskiego został częściowo zablokowany, a potem wprowadzono ruch wahadłowy.

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane