niedziela, 05 września 2021 16:19

Zderzenie między Wierzbiczanami a Lubochnią

 

W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu dróg niedaleko Wierzbiczan doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 5 września około godziny 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na skrzyżowaniu szosy prowadzącej ze Szczytnik Duchownych do Jankowa Dolnego i drogi wiodącej z Gniezna w kierunku Lubochni, doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce zadysponowano zastępy OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu i zabezpieczeniu rejonu zdarzenia jedna osoba została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

9 komentarzy

 • Link do komentarza Zawiedziony czwartek, 09 września 2021 17:09 napisane przez Zawiedziony

  Ważne że prominenci mają piękne drogi lustra przy wyjazdach z ich posesji no i że droga dojazdowa do przystani jest naprawiona i pani radna ma się czym szczycić reszta nieważna. To co ze nie ma bezpiecznej drogi która by służyła ludziom na codzień i jako dojazd do pracy.

 • Link do komentarza sosnowe wtorek, 07 września 2021 10:57 napisane przez sosnowe

  Dziury na dziurach, braki poboczy i płoty posesji stawiane prawie przy krawędzi drogi i zasłanianie widoczności (!) - kolejny wypadek w tym rejonie to kwestia czasu

 • Link do komentarza Zawiedziona poniedziałek, 06 września 2021 19:09 napisane przez Zawiedziona

  Zapomniałam no i jeszcze zaniedbane pobocza. Nie dosyć że wąskie drogi dziurawe to jeszcze krzaki drzewa i trawy wchodzące na drogi

 • Link do komentarza Zawiedziony poniedziałek, 06 września 2021 11:40 napisane przez Zawiedziony

  Pani radna różnymi bzdurami się zajmuje ale drogi które służą nam na codzień pani rednej nie interesują. Nie mamy żadnej porządnej drogi aby bezpiecznie dojechać do pracy czy do miasta. Droga powiatowa to dziura na dziurze,droga gminna również dziurawa wąska i źle oznakowana. Tragedia.

 • Link do komentarza Haha poniedziałek, 06 września 2021 10:43 napisane przez Haha

  A gdzie JRG OSP KSRG Strzyżewo Smykowe najalepsi z najlepszych w powiecie. Na grupie aż prawie płakali niektórzy.

 • Link do komentarza m. poniedziałek, 06 września 2021 10:32 napisane przez m.

  jeżdzę tam bardzo często i naprawdę trzeba tam uważać, zwolnić mimo, że ma się pierwszeństwo bo kierowcy nie patrzą myśląc, że droga jest mało uczęszczana i zdarzą. Wypadek w tym miejscu to była kwestia czasu....pewnie jak zwykle jeden drugiemu nie ustąpił....fakt faktem widoczność jest tam kiepska

 • Link do komentarza szofer niedziela, 05 września 2021 23:45 napisane przez szofer

  A ja twierdzę, że jeżeli zachowuje się wszelkie przepisy i jedzie ostrożnie, to do takich zdarzeń nie powinno dochodzić.

 • Link do komentarza kierowca niedziela, 05 września 2021 22:07 napisane przez kierowca

  To była kwestia czasu aż dojdzie tam do wypadku. Zerowa widoczność na wyjeździe od strony Gniezna, drzewa zasłaniają, a postawione lustro jest miniaturowych rozmiarów. Czyje są te drogi???

 • Link do komentarza Agat niedziela, 05 września 2021 20:20 napisane przez Agat

  To wbrew pozorom bardzo niebezpieczne skrzyżowanie dróg. Dróg także często uczęszczanych przez rowerzystów

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane