poniedziałek, 02 sierpnia 2021 20:55

Śmiertelne potrącenie przez pociąg

 

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na torach między Gnieznem a Trzemesznem.

Do zdarzenia doszło 2 sierpnia około godziny 20.30. Jak wynika z nieoficjalnych, dotychczasowych ustaleń, pociąg osobowy jadący od strony Trzemeszna w kierunku Gniezna potrącił mężczyznę, który znalazł się na torach około pół kilometra przed przystankiem w Jankowie Dolnym.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Strzyżewo Smykowe, OSP Wymysłowo, OSP Modliszewo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszych zastępów oraz zespołu ratownictwa medycznego stwierdzono jedynie zgon mężczyzny.

Na tę chwilę nie są znane dokładne okoliczności wypadku. Mężczyzna znalazł się na torach tuż obok wiaduktu, który przechodzi nad nimi. Na miejscu wciąż trwają działania służb. Przejazd w kierunku wsi Kalina jest zablokowany.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane