poniedziałek, 26 lipca 2021 16:30

Porodówka już w nowej lokalizacji

 
Porodówka już w nowej lokalizacji źródło: Szpital Pomnik Chrztu Polski

Na ten moment najbardziej czekały pacjentki z powiatu gnieźnieńskiego - dwa oddziały oraz blok porodowy zostały przeniesione do nowego budynku.

To była chyba najbardziej i najdłużej oczekiwana zmiana w strukturach Szpitala Pomnik Chrztu Polski. Od lat mówiło się o warunkach, w jakich musiały przebywać kobiety przebywające w lecznicy po porodzie. Od tego weekendu sytuacja ta uległa całkowitej zmianie po przeniesieniu do nowego budynku oddziału ginekologiczno-położniczego oraz noworodków i wcześniaków.

Jednocześnie także do nowej lokalizacji trafił blok porodowy, a pierwszy poród miał już miejsce w nowoczesnej sali do cięć cesarskich. Jak informuje dyrekcja szpitala, przy okazji przeniesienia oddziałów przywrócone zostały także długo oczekiwane przez mieszkańców porody rodzinne. 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Nareszcie wtorek, 27 lipca 2021 18:40 napisane przez Nareszcie

  Do dzisiaj mam w głowie obraz "porodówki" z początków tego milenium.
  Istny "Przystanek Alaska" był.

 • Link do komentarza Mama wtorek, 27 lipca 2021 17:38 napisane przez Mama

  Avalon. Rodziłeś tam,że takie bzdury piszesz?

 • Link do komentarza avalon poniedziałek, 26 lipca 2021 21:07 napisane przez avalon

  Ło matko z córką, w porównaniu do tego średniowiecza co było w starej ruinie to normalnie kosmos. Może w końcu ogarną się w nowej lokalizacji i kobiety z Gniezna nie będą zmuszone rodzić w okolicznych powiatach w obawie przez gnieźnieńskim średniowiecznym ZOZem.

 • Link do komentarza Majomir poniedziałek, 26 lipca 2021 18:31 napisane przez Majomir

  Cennik za cesarkę

 • Link do komentarza Magda poniedziałek, 26 lipca 2021 18:12 napisane przez Magda

  Życzę personelowi tego szpitala, tego, aby w nowych i czystych murach nowego szpitala pracowało się na tyle dobrze, by byli mili dla pacjentek w tak szczególnym czasie jakim jest poród. Z pozdrowieniami od rodzicielki ze starego szpitala

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane