piątek, 23 lipca 2021 10:03

Zderzenie z rowerzystą na ul. Składowej

 

W czwartkowe południe w Gnieźnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego.

Do zdarzenia doszło 22 lipca, przed godziną 13 na ul. Składowej, na wysokości galerii handlowej. Jak wynika z ustaleń policji, kierujący samochodem marki Ford, podczas wyprzedzania jadącego rowerem w tym samym kierunku, skręcił w prawo na teren parkingu, doprowadzając tym samym do zderzenia. 

W wyniku uderzenia kierujący jednośladem odniósł obrażenia ciała - przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego opatrzył go na miejscu. Jak ustalili policjanci, obaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Kierujący Fordem za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem karnym. 

1 komentarz

  • Link do komentarza uczestnik niedziela, 25 lipca 2021 19:52 napisane przez uczestnik

    Wielkie podziękowania dla Pani , która mnie opatrzyła i wezwała karetkę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane