poniedziałek, 05 lipca 2021 18:49

Upadek z wysokości. Lądował śmigłowiec LPR

 

Do niebezpiecznego w skutkach wypadku doszło poniedziałkowy wczesny wieczór w Lubochni koło Gniezna.

Do zdarzenia doszło 5 lipca, około godziny 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na terenie jednej z nieruchomości na osiedlu Sosnowym w Lubochni doszło do upadku - mężczyzna spadł z drzewa z wysokości około 6 metrów. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, z uwagi na stan poszkodowanego (możliwy uraz kręgosłupa), zadecydował o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejsce zdarzenia przybyli strażacy z Gniezna, a wkrótce po tym przyleciał śmigłowiec LPR, który lądował na pobliskim polu. Tam też karetką przewieziono poszkodowanego, skąd nastepnie przeniesiono go do maszyny. Po tym śmigłowiec LPR przetransportował go do szpitala w Poznaniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane