środa, 23 czerwca 2021 10:10

Zagubiony koziołek zawędrował do centrum miasta

 
Zagubiony koziołek zawędrował do centrum miasta źródło: KPP Gniezno

W miniony poniedziałek gnieźnieńscy policjanci podjęli się nietypowej interwencji w centrum Gniezna - na terenie jednej z posesji znajdował się bowiem koziołek.

21 czerwca policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego, a także strażacy i strażnicy miejscy, przeprowadzili nietypową interwencję na posesji przy ulicy Jasnej w Gnieźnie.

Zgłoszenie dotyczyło bowiem pobytu zwierzęcia z rodziny jeleniowatych, które znajdowało się na terenie ogrodu jednej z nieruchomości przy tej ulicy. Sytuacja miała miejsce około godziny 19 wieczorem, ale jak potem ustalono, zwierzę było na widziane od godzin porannych.

- Mieszkanka posesji jest wrażliwą osobą i chciała pomóc zwierzęciu, które nie wiadomo w jaki sposób dotarło do centrum miasta, a na dodatek pokonało dość wysokie ogrodzenie. Dzięki pomocy strażaków roczny koziołek został złapany, a następnie trafił do lecznicy, gdzie otrzymał środki uspokajające. Weterynarz musiał go opatrzyć, ponieważ odniósł niewielkie obrażenia podczas biegania po posesji - informuje KPP Gniezno. Jak poinformowano, koziołek po otrzymaniu leków przeciwbólowych, został wypuszczony do lasu.

To już nie pierwszy taki przypadek - w ub. roku podobna sytuacja miała miejsce na jednej z posesji przy ul. 3 Maja.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Kkkkozioł czwartek, 24 czerwca 2021 11:56 napisane przez Kkkkozioł

    Może to nie on, ale jego brat? Zapytajcie koziołka, zanim go oskarżycie :-)

  • Link do komentarza koziołek czwartek, 24 czerwca 2021 08:21 napisane przez koziołek

    jakbyś jechała zgodnie z przepisową prędkością, to byś zdążyła zauważyć i wyhamować.

  • Link do komentarza anna środa, 23 czerwca 2021 11:03 napisane przez anna

    Taki koziołek skasował mi w zeszłym roku auto w terenie zabudowanym!! Straty 5 tyś zł. NIE zachwycam się tym koziołkiem.... Oczywiście koszt naprawy poniosłam ja bo nikt się nie poczuwał do odpowiedzialności.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane