czwartek, 27 maja 2021 16:49

Zderzenie samochodu z pociągiem

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie na drodze łączącej Działyń z Dębnicą.

Do zdarzenia doszło 27 maja około godziny 16.30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji na przejeździe kolejowym w pobliżu stacji Dębnica w gminie Kłecko doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem towarowym, który jechał w stronę Gniezna.

W wyniku zderzenia pojazd został odepchnięty od pociągu. Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno i OSP Kłecko. Po dotarciu okazało się, że nikt nie odniósł obrażeń i nie podejmowano żadnych dodatkowych działań ratowniczych.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań przejazd szosą był zablokowany przez pociąg.

2 komentarzy

  • Link do komentarza szofer czwartek, 27 maja 2021 18:28 napisane przez szofer

    Pociąg, który potem przejeżdża przez ulicę Kołłątaja skrzyżowanie z ul. Wierzbiczany. I gdy jest kolejka pojazdów do wjazdu na al. Reymonta od ul. Wierzbiczany, nigdy nie stają na torach lub przy semaforach wiedząc, ze za chwilę mogą się zamykać. No, ale mistrzowie kierownicy wyprzedzają mnie i czasem pukają się w czoło dając mi do zrozumienia, że należy stawać jeden za drugim. A tu proszę, nadjeżdża pociąg, wprawdzie rzadko, ale zawsze i zamykają się zapory, albo, co gorsza, pojazd w kolejce stoi na torach! I kto jest wtedy mocno puknięty w swój niedojrzały rozum?

  • Link do komentarza PKP czwartek, 27 maja 2021 17:36 napisane przez PKP

    A taki ładny był.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane